Кронштейн+чистик в зборі лівий - Vaderstad - Артикул 252781 (Чистик лівий 252781 Вадерштад) АРТИКУЛ 252781

252781

Новий товар

Кронштейн+чистик в зборі лівий - Vaderstad - Артикул 252781 (Чистик лівий 252781 Вадерштад) АРТИКУЛ 252781

ПОДИВИТИСЬ В КАТАЛОЗІ

З цим товаром купують:

 265824

Звертайтесь за тел. 067-385-28-52 Менеджер АТК НОВОТЕХ

Детальніше

19,51 €

Інформація

Чистик в сівалці є важливою складовою частиною технології сівби. Він використовується для позбавлення насіння від забруднень, пилу, залишків попередніх культур та інших дрібних часток перед тим, як насіння буде висіяно в ґрунт.

Основна мета використання чистика в сівалці полягає в забезпеченні точної та рівномірної сівби. Ось кілька причин, для чого потрібен чистик в сівалці:

1.Якість сівби: Забруднене або пошкоджене насіння може впливати на проростання та рост рослин. Вакуумний чистик допомагає відокремити чисте насіння від непотрібних домішок, що підвищує якість сівби.

2.Уникнення застою: Забруднення та залишки попередніх культур можуть призвести до застою насіння в сівалці, що може впливати на рівномірність сівби та продуктивність.

3.Запобігання засмічення робочих органів: Наявність дрібних забруднень може призвести до засмічення робочих органів сівалки, що може спричинити непередбачувані збої та простої обладнання.

4.Зниження ризику захворювань рослин: Забруднене насіння може переносити хвороби або шкідників, які можуть вплинути на рост та розвиток рослин.

5.Збільшення ефективності використання насіння: Збільшення точності та ефективності висіву може допомогти зменшити витрати насіння та забезпечити оптимальну густоту посіву.

У підсумку, чистик в сівалці допомагає забезпечити оптимальні умови для сівби, що впливає на якість посіву, рівномірність розсіювання насіння та продуктивність посівних робіт.