Розпродаж! Втулка 411603 (Вісь кронштейна тяги Vaderstad (Вадерштад)) Збільшити для перегляду

Втулка 411603 (Вісь кронштейна тяги Vaderstad (Вадерштад))

411603

Новий товар

Втулка 411603 (Вісь кронштейна тяги Vaderstad (Вадерштад)) є запчастиною системи сошника у сільськогосподарській техніці, та грає важливу роль у підготовці ґрунту перед посівом, забезпечуючи належну обробку та оптимальні умови для успішного росту сільськогосподарських культур.

ПОДИВИТИСЬ В КАТАЛОЗІ

Звертайтесь за тел. 067-385-28-52 Менеджер АТК НОВОТЕХ

Детальніше

Даний товар є в наявності. Ціна актуальна.

16,15 €

Інформація

Система сошника у сільськогосподарській техніці, такій як від компанії Vaderstad, виконує декілька важливих функцій під час обробки ґрунту та посіву насіння. Ось деякі з них:

Обробка ґрунту: Система сошника допомагає розрівнювати та легко обробляти верхні шари ґрунту перед посівом. Вона може допомагати розірвати комки ґрунту, розпушити його та створити рівну поверхню для наступного кроку – посіву.

1.Змішування резидуальних залишків: Система сошника також може допомагати змішувати рештки рослинності та резидуальні залишки, що залишилися після попередніх посівів або обробки. Це сприяє односторонньому розкладанню органічних матеріалів та покращує якість ґрунту.

2.Підготовка ложа для насіння: Система сошника може створювати ідеальні умови для посіву насіння. Вона формує рівний та розрівнюваний шар ґрунту, де насіння може бути посіяне на правильну глибину та з належною щільністю.

3.Розміщення висівної одиниці: Деякі системи сошників також можуть мати вбудовані висівні одиниці або дільниці для посіву насіння після обробки ґрунту. Це забезпечує точний розподіл насіння та його належне закладення в ґрунт.

4.Покращення водопроникності: Обробка ґрунту системою сошника може допомагати покращити водопроникність ґрунту та зменшити ерозію. Розрівнювання поверхні та подрібнення ґрунту допомагають зберігати вологу та знижувати втрати внаслідок стікання поверхневих вод.

Загалом, система сошника у сільськогосподарській техніці грає важливу роль у підготовці ґрунту перед посівом, забезпечуючи належну обробку та оптимальні умови для успішного росту сільськогосподарських культур.

З цим товаром купують:

АРТИКУЛ 204880 209584