Розпродаж! Втулка Vaderstad, Артикул 204880 Збільшити для перегляду

Втулка Vaderstad, Артикул 204880

204880

Новий товар

Втулка Vaderstad, Артикул 204880 - запчастина до сільськогосподарської техніки Vaderstad циліндричної форми, з відтвором по осі деталі, призначеним для встановлення та з'єднання запчастин.

ПОДИВИТИСЬ В КАТАЛОЗІ

З цим товаром купують:

АРТИКУЛ 209584

Звертайтесь за тел. 067-385-28-52 Менеджер АТК НОВОТЕХ

Детальніше

Даний товар є в наявності. Ціна актуальна.

7,22 €

Інформація

Очисники рядків в сівалках Vaderstad - це компоненти, які виконують важливу роль під час посіву сільськогосподарських культур. Вони відповідають за певні функції під час процесу посіву, зокрема:

.Очищення рядка від залишків рослинності: Після посіву можуть залишатися залишки стебел, листя та іншої органічної рослинності на поверхні ґрунту. Очисники рядків видаляють ці залишки, що допомагає забезпечити кращий контакт між насінням і ґрунтом, покращує умови для проростання насіння і дозволяє рівномірний ріст молодих рослин.

.Ущільнення ґрунту навколо насіння: Очищники рядків можуть також виконувати функцію ущільнення ґрунту навколо посіяного насіння. Це важливо для забезпечення гарного контакту між насінням і вологою в ґрунті, що сприяє кращому проростанню та виростанню рослин.

.Регулювання глибини посіву: Деякі очисники рядків можуть також впливати на глибину, на яку вкладається насіння в ґрунт. Це може бути важливо для досягнення оптимальної глибини посіву залежно від типу насіння і умов ґрунту.

Загалом, очисники рядків Vaderstad допомагають покращити якість посіву, забезпечуючи належні умови для успішного проростання і росту сільськогосподарських культур.